Î êîìïàíèè Î êîìïàíèè

TEMA-Plus
Êîìïàíèÿ

Підприємство ТОВ «Тема-Плюс» було створено 6 квітня 2000 року. Воно ввійшло в групу підприємств - виробників паперової продукції різноманітного призначення. Перші роки його діяльності були присвячені виробництву столових серветок та формуванню ринку збуту виробів ТОВ «Папір-Мал».

Ідучи в ногу із розвитком інших підприємств групи і назустріч вимогами споживачів щодо якості та асортименту продуктів, ТОВ «Тема-Плюс» стало виводити на ринок вироби ТзОВ «СЕНС» та ПрАТ «Картонно-паперова компанія». Ці підприємства і сьогодні залишаються нашими генеральними постачальниками, а ми – одним з основних їхніх дистриб'юторів в Україні, який пропонує споживачам:

 • Целюлозні вироби санітарно-гігієнічного призначення:
  - рушники V i Z складання
  - рушники на гільзі
  - папір туалетний
  - серветки

 • Макулатурні вироби санітарно-гігієнічного призначення:
  - рушники V складання
  - папір туалетний.

Ми уповноважені названими виробниками формувати дилерську мережу, що передбачає гнучкість в ціновій політиці та умовах співпраці. Зараз компанія зосередилась на розширенні свого портфелю пропозицій за рахунок інших товарів сегменту збуту HoReCa. Мета – задовільнити потреби своїх як нинішніх, так і майбутніх покупців.Щоб дізнатися про наш асортимент, дівіться розділ "Товари". А зручну і максимально адаптовану під Вас цінову пропозицію підготують наші співробітники, можливість зв'зку із якими знайдете в розділі "Контакти"
Êîíòàêòû Äèëåðàì Ïðîäóêöèÿ Î êîìïàíèè

Î êîìïàíèè
ООО "ТЕМА-Плюс"
м. Київ, вул.Радищева, 3
Тел.:(044) 206-20-73 (74), 206-30-80 (81)
E-mail: tema@nbi.com.ua